НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА

Датум: 13. Januar 2023 13:41 Категорија: Новости из школе

Нова година значи нови лист, ново поглавље у животној авантури. Она значи чисту белу страну коју ћемо исписати искуствима, позлатити их и претворити у успомене. Зато се веселите сваком новом тренутку као драгоценом дару, радосно дочекајте годину нову и са захвалношћу испратите стару. Желимо вам да са сваким даном све више растете и никако не будете од себе мањи, да вам се душа прошири за онолико светова колико ћете бити спремни да прихватите, да вам срце омекша због разумевања и праштања којем ћете се научити. Желимо вам да заволите себе и спознате своју вредност и лепоту, изађете изван граница познатог и откријете нове таленте и интересовања, дозволите себи да погрешите и из тога нешто ново научите. Да вам проблеми не буду препрека већ изазов! Тежите расту не савршенству и уживајте у путовању! Желимо вам да остварите оно што сматрате успехом, радујете се туђим победама и славите своје. У новој години чувајте своје здравље. Негујте и развијајте добре навике, снажно, крепко и чило летите! Али не журите и трудите се да често са захвалношћу застанете. Одморите. Не чекајте да се нешто промени, да бисте се ви променили. Слободно се мењајте! Желимо вам да стекнете нова и учврстите стара пријатељства. Заљубите се!
И још једном! Ако сте срећни, испуњени и у потпуности задовољни, у новој години наставите све по старом!
Срећна нова година!!!
Новогодишња честитка.

ИО одељења у Белој Цркви и Равној Гори
Новогодишњи базар у матичној школи