КАД НИСАМ У СВОЈОЈ ШКОЛИ..

Кад нисам у својој школи, мене моја душа боли.
Нема оне дружине да делимо ужине..  (Љ. Ршумовић)

Поштовани ученици и родитељи, надамо се да ова ситуација неће дуго потрајати и да ћемо се ускоро вратити у своје клупе. Наравно, за то време се сви морамо придржавати савета надлежних, да бисмо избегли нежељене последице. Покушаћемо, колико будемо могли, и да не запоставимо учење.
Неке часове из предмета Техника и технологија и Информатика ћемо имати на програму РТС3, па је потребно да пратите распоред часова на следећем линку
А на овом месту ће наставник постављати лекције (и практичне вежбе) које су на реду по нашим плановима рада за наредни период. Па погледајте, када год будете у прилици..
Ако буде потребно додатно објашњење, у свако доба се можете обратити наставнику, СМС поруком на број 062/8056215, или мејлом на адресу: [email protected]

8. разред:  Структура рачунара