ЛИКОВНИ КОНКУРС „МОЈ СВЕТ”

Датум: 14. Mart 2022 10:49 Категорија: Новости из школе

На трећем по реду ликовном конкурсу ужичке Уметничке школе, чија је овогодишња тема била ПОРТРЕТ, рађен у различитим цртачким и сликарским техникама (оловка, угљен, суви и уљани пастел, креон, дрвене боје, темпере, акварел, комбиноване технике) нарочито се издвојила мапа радова ликовног педагога Горана Костића из ОШ Мићо Матовић" и ОШ Сретен Лазаревић".
Квалитет радова и различитост ликовних приступа обезбедила је овом креативном тиму запажене резултате међу двадесет школа учесница:
- ЈЕЛЕНА ДАРИЈЕВИЋ, 8. разред, ОШ Сретен Лазаревић" Прилике, ПРВА НАГРАДА ЗА СЛИКУ
- МИЛИЦА ТОМИЋ, 7. разред, ОШ Мићо Матовић" Катићи, ИО Мочиоци, ДРУГА НАГРАДА ЗА СЛИКУ
- САРА ОБРАДОВИЋ, 8. разред, ОШ Сретен Лазаревић" Прилике, ТРЕЋА НАГРАДА ЗА ЦРТЕЖ
- БОГДАН МРДАК, 7. разред, ОШ Мићо Матовић" Катићи, ПОХВАЛА ЗА ЦРТЕЖ
Погледајте галаерију фотографија кликом на ЛИНК.