НАГРАДЕ ЗА УЧЕНИЦЕ

Датум: 29. Novembar 2021 20:29 Категорија: Новости из школе

У оквиру 3. Фестивала дечјег стваралаштва „Уметник из школске клупе" (ове године под називом „На крилима среће"), који организује Народна библиотека „Радоје Домановић" из Лесковца, под покровитељством Министарства културе и информисања Републике Србије и града Лесковца, уз подршку компаније „Дунав осигурање", на који је пристигло укупно 1268 радова - ученици наше школе, у категорији најбољег филма (трејлера) о омиљеној књизи, уз менторство и подршку наставнице српског језика и књижевности Марије Вуковић Ђедовић, освојиле су:
- Друга награда за Марију Драшковић, ученицу шестог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (представљање бајке Гроздане Олујић „Месечев цвет");
- Трећа награда за Ивану Оцокољић, ученицу шестог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (представљање „Малог принца" Антоана де Сент Егзиперија).
Трејлер  бајке Гроздане Олујић „Месечев цвет" погледајте кликом на линк.
Трејлер „Малог принца" Антоана де Сент Егзиперија погледајте кликом на линк.