ПРОСЛАВЉЕН ДАН ШКОЛЕ 6. НОВЕМБАР 2021. ГОДИНЕ

Датум: 19. Novembar 2021 13:05 Категорија: Новости из школе

Дан школе ове године обележили смо скромно, свечаним ручком приређеним за мали број уважених и драгих гостију и чланова колектива,   пројекцијом филма који је заменио бину, грају и весеље малишана и уручењем признања и поклона колегама који су учествовали у припреми,   снимању и монтажи часова за потребе учења наставе на даљину, који су се емитовали на Јавном медијском сервису РТС, као и онима који су својим   радом и залагањем допринели да изазови технологијом обележене наставе буду мањи (Милкица Марковић, Александар Чоловић, Марина   Цветковић,  Марија Вуковић Ђедовић и Стојанка Трифуновић).
 Надамо се да ћемо у следећој, јубиларној школској години, превазићи епидемиолошке препреке и са великом радошћу припремити богат програм и велику свечаност, на којој ћемо срдачну и топлу добродошлицу пожелети много већем броју гостију.

Погледајте галерију фотографија са обележавања Дана школе кликом на линк.