TT rezultati
ОШ 'Мићо Матовић'Катићи
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 1. март 2020.
РЕЗУЛТАТИ ТЕСТА ЗНАЊА
Пети разред
шифра |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
504 |
Томислав Ристић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
38 |
507 |
Богдан Ђокић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
36 |
505 |
Ива Петровић |
5 |
ОШ 'Кирило Савић' |
36 |
506 |
Љубица Араповић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
35 |
511 |
Николина Поледица |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
33 |
512 |
Мирјана Стојановић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
32 |
510 |
Кристина Поповић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
32 |
508 |
Вељко Орестијевић |
5 |
ОШ 'Кирило Савић' |
28 |
509 |
Стеван Драмићанин |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
27 |
502 |
Александра Миловановић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
24 |
501 |
Михаило Тутуновић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
22 |
513 |
Софија Пејовић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
21 |
503 |
Емилија Симеуновић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
20 |
- |
Нађа Вучићевић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
- |
Шести разред
шифра |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
601 |
Марко Радојичић |
6 |
ОШ 'Мићо Матовић' |
48 |
607 |
Тамара Милорадовић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
37 |
605 |
Никола Обрадовић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
36 |
608 |
Јован Радовановић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
33 |
604 |
Никола Ћурчић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
32 |
612 |
Марина Јовићевић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
31 |
606 |
Јелена Даријевић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
30 |
610 |
Лазар Михаиловић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
28 |
609 |
Александар Милутиновић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
28 |
611 |
Јелена Пурић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
25 |
603 |
Мина Сенић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
22 |
602 |
Милош Радовановић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
- |
Седми разред
шифра |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
702 |
Ана Коларевић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
46 |
701 |
Ивана Громовић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
43 |
703 |
Ана Јоковић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
33 |
707 |
Дуња Ремовић |
7 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
32 |
704 |
Јелена Луковић |
7 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
30 |
706 |
Анђела Мунитлак |
7 |
ОШ 'Мићо Матовић' |
26 |
705 |
Вања Дамљановић |
7 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
24 |
709 |
Богдан Главинић |
7 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
21 |
708 |
Софија Поледица |
7 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
- |
- |
Николина Драмићанин |
7 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
- |
Осми разред
шифра |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
801 |
Сузана Радоњић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
50 |
802 |
Лидија Јекић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
46 |
804 |
Ђорђе Вишњић |
8 |
ОШ 'Мајор Илић' |
41 |
803 |
Милица Сенић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
39 |
805 |
Милица Прокопијевић |
8 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
35 |
806 |
Јелена Оцокољић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
- |
ПЛАСМАН ЗА ОКРУЖНО -
МОДЕЛАРСТВО
Аутомодели:
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
1 |
Марко Радојичић |
6 |
ОШ 'Мићо Матовић' |
88 |
2 |
Милица Сенић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
79 |
3 |
Томислав Ристић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
78 |
Авиомодели:
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
1 |
Љубица Араповић |
5 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
75 |
2 |
Дуња Ремовић |
7 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
72 |
3 |
Марина Јовићевић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
71 |
Бродомодели:
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
1 |
Сузана Радоњић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
90 |
2 |
Никола Обрадовић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
76 |
3 |
Јелена Луковић |
7 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
70 |
Ракетни модели:
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
1 |
Лидија Јекић |
8 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
86 |
2 |
Јован Радовановић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
73 |
3 |
Николина Поледица |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
73 |
Изложба - демонстрација и одбрана рада
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
бодова |
1 |
Ђорђе Вишњић |
8 |
ОШ 'Мајор Илић' |
81 |
ПЛАСМАН ЗА ОКРУЖНО -
РАД ПО ЗАДАТКУ
ПЕТИ РАЗРЕД
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
тест |
рад |
укупно |
1 |
Мирјана Стојановић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
32 |
50 |
82 |
2 |
Ива Петровић |
5 |
ОШ 'Кирило Савић' |
36 |
45 |
81 |
3 |
Богдан Ђокић |
5 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
36 |
35 |
71 |
ШЕСТИ РАЗРЕД
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
тест |
рад |
укупно |
1 |
Тамара Милорадовић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
37 |
45 |
82 |
2 |
Јелена Даријевић |
6 |
ОШ 'Сретен Лазаревић' |
30 |
40 |
70 |
3 |
Никола Ћурчић |
6 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
32 |
35 |
67 |
СЕДМИ РАЗРЕД
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
тест |
рад |
укупно |
1 |
Ана Коларевић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
46 |
45 |
91 |
2 |
Ивана Громовић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
43 |
40 |
83 |
3 |
Ана Јоковић |
7 |
ОШ 'Кирило Савић' |
33 |
43 |
76 |
ОСМИ РАЗРЕД
ранг |
име и презиме |
раз |
школа |
тест |
рад |
укупно |
1 |
Милица Прокопијевић |
8 |
ОШ 'Милинко Кушић' |
35 |
41 |
76 |
Председник жирија
Драган Шипетић