ОШ „МИЋО МАТОВИЋ” - Катићи

Дечја недеља

Датум: 03. Oktobar 2014 09:24 Категорија: Новости из школе

ПРОГРАМ АКТИВНОСТИ
    'Свако дете срећна лица чува једна породица'

Понедељак: Мали уметници
     Уторак: Излет у ИО Равна Гора
     Среда: Изложба ликовних и литерарних радова
     Четвртак: Маскенбал
     Петак: Спортски сусрети

И овог лета - значајна инвестиција

Датум: 04. Septembar 2014 08:19 Категорија: Новости из школе

Последњи наставни дан - радно!

Датум: 13. Jun 2014 12:06 Категорија: Новости из школе

Екскурзије...

Датум: 12. Jun 2014 23:30 Категорија: Новости из школе

Другарско вече

Датум: 12. Jun 2014 23:27 Категорија: Новости из школе

Замена прозора

Датум: 12. Jun 2014 23:25 Категорија: Новости из школе

Занимљива посета

Датум: 30. Maj 2014 10:15 Категорија: Новости из школе

Школска библиотека у одељењу Мочиоци богатија је за двадесет пет вредних књига, међу којима су и сви романи Добрила Ненадића, свакако најпознатијег савременог писца из моравичког краја. Овај вредан поклон су донели, и били нам драги гости, представници школе "Стеван Чоловић" из Ариља, Снежана Илић и Светолик Матовић. Колега Матовић је бивши ученик наше школе и причао нам је о школским данима проведеним у старој згради, које сада нема, а била је на месту где се гради црква. Сачувао је и две занимљиве фотографије из тог времена.

Школски стан за поплављене

Датум: 19. Maj 2014 22:26 Категорија: Новости из школе

Ученици и наставници наше школе, уз подршку родитеља, покренули су акцију прикупљања помоћи за пострадале у поплавама које су ових дана задесиле Србију. Мада смо малобројан колектив, покушаћемо да допринесемо колико можемо, да они који су морали да напусте своје домове, макар знају да и ми, са безбедних планинских висина, сада мислимо на њих. И ученици осмог разреда ће део новца планираног за прославу мале матуре, издвојити за помоћ поплављенима.
Истовремено је директор школе, г. Милета Караклајић, предложио да се школски стан, који су до недавно користили наставници, понуди за привремени смештај једне породице из било ког поплављеног подручја. Породица може бити са децом школског узраста, којима би се омогућио завршетак разреда у нашој школи.

Пролећни распуст

Датум: 16. April 2014 13:21 Категорија: Новости из школе

Ученицима и наставницима желим да лепо проведу пролећни распуст, који почиње данас и завршава се 23. априла. Уједно свима честитам велики празник Васкрсења Христовог, са жељом да тај дан проведу у радости, са својим породицама. Први радни дан после празника је четвртак 24. април, и надам се да ће се сви вратити одморни, са још већим радним еланом за завршницу наставне године.  Христос васкресе - Ваистину васкресе!

Директор школе