ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ И НОВОГОДИШЊИ СПОРТСКИ СУСРЕТИ

Датум: 13. Januar 2023 13:13 Категорија: Новости из школе

Ученици наше школе учествовали су 8. децембра на ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ, одржаном у Основној школи „Сретен Лазаревић” у Приликама. У коначном пласману девојчице су освојиле треће место, а дечаци четврто!

Стару годину, наши ученици, испраћају са новим другарима, вршњацима и ривалима из Основне школе „Сретен Лазаревић”. Фудбалска и одбојкашка надметања мушких и женских екипа, одржана 29. доцембра, протекла су у знаку дружења, бодрења, подстицања, а то је дух који желимо да задржимо и наредне календарске године. Поносни смо на наш спортски тим, предвођен наставником физичког васпитања Марком Божовићем, и желимо им пуно среће, ентузијазма, борбености, успеха и медаља, које нас неизмерно радују!