ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Датум: 01. Jul 2020 10:28 Категорија: Новости из школе

Наставничко веће ОШ „Мићо Матовић“ за ученика генерације прогласило је Невену Оцокољић, ученицу VIII2 у Мочиоцима.
     Невена је веома савесна, самостална, стрпљива и скромна. Не познаје изразе попут „не знам“, „не могу“ и „не умем“, већ пажљиво и одговорно приступа сваком проблему. Сталожена је, умерена и уздржана када то ситуација од ње захтева, а истовремено разборита и сигурна у то што ради. Сјајан је реторичар, способан да кроз неколико речи истакне своју правичност, пажљивост и добро васпитање. Показала је изузетан успех у савладавању школског градива и заслужила Вукову диплому као и посебне дипломе из географије и биологије. Освојила је четири дипломе на такмичењима од петог до осмог разреда. Уписаће Гимназију у Чачку, друштвено-језички смер.
     Невени желимо пуно успеха у даљем школовању! Поносни смо што је била наш ђак!