ЛЕТЊИ КАМП ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 29. Jul 2019 09:37 Категорија: Новости из школе

Иако је распуст у току, у матичној школи у Катићима чује се дечја граја. У нашој школи се реализује летњи камп енглеског језика у ораганизацији English Tours-a у периоду од 30.јуна до 28. јула 2019. године. Овај камп намењен је деци различитог узраста и за циљ има учење и усавршавање енглеског језика кроз низ креативних активности. Свака група има по 20 часова енглеског језика у току једне недеље боравка. Часови трају три сата дневно, а изводе их искусни професори. Ученици усавршавају комуникацију, вежбају вештину говора и слушања, и уз помоћ богатих аудио и видео материјала усвајају граматичка правила. Употреба енглеског језика се наставља и изван учионица у различитим свакодневним ситуацијама. Поподневне активности укључују различите спортове, креативне радионице, боравак у природи. У вечерњим часовима деца имају тематске вечери, квизове, журке и различите забавне активности у којима решавају мистерије и учествују у потрази за благом...

У овом кампу, од 14. до 21. јула, учествовало је 20 ученика из наше школе. Ово је за њих било сјајно искуство. Овде су научили и утврдили нека знања из енглеског језика, али и стекли нова пријатељсва, научили вештине решавања проблема помоћу знања језика и сарадње са другима, и то све у пријатној атмосфери и кроз забаву. Припала им је част да буду део овог кампа, али и да промовишу нашу школу и наше село. Надамо се да смо били добри домаћини и радујемо се неком новом дружењу!
ГАЛЕРИЈА