Светски дан среће

Датум: 25. Mart 2019 12:34 Категорија: Новости из школе

У среду, 20. марта 2019. године, ученици ИО Мочиоци обележили су Светски дан среће. Овај датум прогласиле су Уједињене нације 2012. године, када су за резолуцију 66-281 гласале све 193 земље чланице. Обележавање овог датума у нашој школи протекло је у позитивној атмосфери, а у реализацији су учествовали сви ученици. Прослава среће започела је израдом беџева у облику осмеха које су ученици носили читав дан. Питали смо наше ђаке шта је за њих срећа и од њихових одговора направили пано који краси нашу школу ових дана. Било је занимљивих, смешних, лепих и искрених порука. За крај, ученици су се за време одмора окупили у холу и заједно запевали и заиграли уз песму „Кад си срећан“. Срећа је испунила сваки кутак наше школе. Циљ обележавања Светског дана среће је да се повећа свест о важности потраге за срећом јер је то основни људски циљ.

АЛИ ПРЕ НЕГО ШТО КРЕНЕТЕ ДА ТРАЖИТЕ СРЕЋУ, ПРОВЕРИТЕ - МОЖДА СТЕ ВЕЋ СРЕЋНИ!