Магнетне табле, пројектори, видео-надзор...

Датум: 30. Januar 2018 13:10 Категорија: Новости из школе

За нови број школског листа „Кораци“ директор школе Милета Караклајић говорио је о значајним инвестицијама које су успешно реализоване у овој години, као и плановима за наредни период:
Моје активности ове школске године усмерене су на осавремењивање наставе и на том пољу су се догодиле и највеће промене. Опремање учионица, набавка техничких и видео-уређаја, опремање кабинета и библиотеке, неки су од планираних и реализованих циљева. Најважнији циљ чијој реализацији тежим је да све учионице, и у матичној школи, и у издвојеним одељењима, постану мултимедијалне и на добром смо путу да то у потпуности и остваримо. Све учионице су поред новог намештаја, плазма  телевизора и пројектора, добиле и беле магнетне  табле, а скоро сви наставници нове рачунаре и лаптопове, што је додатна модернизација у односу на прошлу годину. Поред матичне школе у Катићима, и у школи  у Мочиоцима је уграђен видео-надзор који је такође у духу модернизације наших школа, а има за циљ повећање сигурности и безбедности у школским просторијама. Наставници су добили и бројна наставна средства која ће им олакшати наставу и подићи њен квалитет. У плану је реновирање фискултурне сале у Катићима, као и изградња сале у Мочиоцима, што ће несумњиво допринети побољшању услова рада и наставника и деце.