Tакмичење је ипак у недељу!

Датум: 17. Mart 2016 21:12 Категорија: Новости из Школске управе

Још једна непријатност око школских такмичења. Овог пута из техничког (мада није боље ни са српским). У календару Министарства је наведен датум одржавања 26. март (субота). И таман кад смо, као школа-домаћин, послали позив за пријаву такмичара, стиже обавештење да се термин мења за 20. март (недеља). Због васкршњег празника у Војводини (јел' могуће да састављачи календара нису знали када је пролећни распуст у покрајини). Добро, рачунамо, пожурићемо мало са припремама... Кад после пар дана стиже ново обавештење: због поклапања са српским језиком, помера се на 19. март (субота), а потом и друго - такмичење неће бити у нашој школи, него у ОШ "Кирило Савић". Преносимо и ту вест ученицима, који су већ довољно збуњени. Али, не лези враже, данас стиже нова информација: такмичење се помера за недељу! Надамо се да је ово коначно..