ОШ "МИЋО МАТОВИЋ" - Катићи
135 ГОДИНА РАДА

TT rezultati

 ОШ 'Мићо Матовић'Катићи
 
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  1. март 2020.
 
  
РЕЗУЛТАТИ  ТЕСТА ЗНАЊА
 
 
 
Пети разред
 

шифра име и презиме раз школа бодова
504 Томислав Ристић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 38
507 Богдан Ђокић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 36
505 Ива Петровић 5 ОШ 'Кирило Савић' 36
506 Љубица Араповић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 35
511 Николина Поледица 5 ОШ 'Милинко Кушић' 33
512 Мирјана Стојановић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 32
510 Кристина Поповић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 32
508 Вељко Орестијевић 5 ОШ 'Кирило Савић' 28
509 Стеван Драмићанин 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 27
502 Александра Миловановић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 24
501 Михаило Тутуновић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 22
513 Софија Пејовић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 21
503 Емилија Симеуновић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 20
- Нађа Вучићевић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' -
 
 
 
Шести разред
 
шифра име и презиме раз школа бодова
601 Марко Радојичић 6 ОШ 'Мићо Матовић' 48
607 Тамара Милорадовић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 37
605 Никола Обрадовић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 36
608 Јован Радовановић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 33
604 Никола Ћурчић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 32
612 Марина Јовићевић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 31
606 Јелена Даријевић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 30
610 Лазар Михаиловић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 28
609 Александар Милутиновић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 28
611 Јелена Пурић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 25
603 Мина Сенић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 22
602 Милош Радовановић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' -
 
 
 
Седми разред
 
шифра име и презиме раз школа бодова
702 Ана Коларевић 7 ОШ 'Кирило Савић' 46
701 Ивана Громовић 7 ОШ 'Кирило Савић' 43
703 Ана Јоковић 7 ОШ 'Кирило Савић' 33
707 Дуња Ремовић 7 ОШ 'Милинко Кушић' 32
704 Јелена Луковић 7 ОШ 'Сретен Лазаревић' 30
706 Анђела Мунитлак 7 ОШ 'Мићо Матовић' 26
705 Вања Дамљановић 7 ОШ 'Сретен Лазаревић' 24
709 Богдан Главинић 7 ОШ 'Милинко Кушић' 21
708 Софија Поледица 7 ОШ 'Милинко Кушић' -
- Николина Драмићанин 7 ОШ 'Милинко Кушић' -
 
 
  
Осми разред
 
шифра име и презиме раз школа бодова
801 Сузана Радоњић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 50
802 Лидија Јекић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 46
804 Ђорђе Вишњић 8 ОШ 'Мајор Илић' 41
803 Милица Сенић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 39
805 Милица Прокопијевић 8 ОШ 'Милинко Кушић' 35
806 Јелена Оцокољић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' -
 
  
               
ПЛАСМАН ЗА ОКРУЖНО - МОДЕЛАРСТВО
 
 
Аутомодели:
 
ранг име и презиме раз школа бодова
1 Марко Радојичић 6 ОШ 'Мићо Матовић' 88
2 Милица Сенић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 79
3 Томислав Ристић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 78
 
 
Авиомодели:
 
ранг име и презиме раз школа бодова
1 Љубица Араповић 5 ОШ 'Сретен Лазаревић' 75
2 Дуња Ремовић 7 ОШ 'Милинко Кушић' 72
3 Марина Јовићевић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 71
 
 
Бродомодели:
 
ранг име и презиме раз школа бодова
1 Сузана Радоњић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 90
2 Никола Обрадовић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 76
3 Јелена Луковић 7 ОШ 'Сретен Лазаревић' 70
 
 
Ракетни модели:
 
ранг име и презиме раз школа бодова
1 Лидија Јекић 8 ОШ 'Сретен Лазаревић' 86
2 Јован Радовановић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 73
3 Николина Поледица 5 ОШ 'Милинко Кушић' 73
 
 
                 
Изложба - демонстрација и одбрана рада
 
 
ранг име и презиме раз школа бодова
1 Ђорђе Вишњић 8 ОШ 'Мајор Илић' 81
 
 
 
 
ПЛАСМАН ЗА ОКРУЖНО - РАД  ПО ЗАДАТКУ
 
 

ПЕТИ РАЗРЕД
 
ранг име и презиме раз школа тест рад укупно
1 Мирјана Стојановић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 32 50 82
2 Ива Петровић 5 ОШ 'Кирило Савић' 36 45 81
3 Богдан Ђокић 5 ОШ 'Милинко Кушић' 36 35 71
 
 
 
ШЕСТИ РАЗРЕД
 
ранг име и презиме раз школа тест рад укупно
1 Тамара Милорадовић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 37 45 82
2 Јелена Даријевић 6 ОШ 'Сретен Лазаревић' 30 40 70
3 Никола Ћурчић 6 ОШ 'Милинко Кушић' 32 35 67
 
 
 
СЕДМИ РАЗРЕД
 
ранг име и презиме раз школа тест рад укупно
1 Ана Коларевић 7 ОШ 'Кирило Савић' 46 45 91
2 Ивана Громовић 7 ОШ 'Кирило Савић' 43 40 83
3 Ана Јоковић 7 ОШ 'Кирило Савић' 33 43 76
 
 
 
ОСМИ РАЗРЕД
 
ранг име и презиме раз школа тест рад укупно
1 Милица Прокопијевић 8 ОШ 'Милинко Кушић' 35 41 76
 
 
 
 
Председник жирија
Драган Шипетић