Само Ивањица без изузетка

Датум: 22. Decembar 2014 23:07 Категорија: Новости из окружења

На подручју Моравичког округа 42 школе су данас биле у потпуној обустави рада, наставници шест кућа знања су поштовали минимум процеса рада и у њима часови трају по 30 минута, док се у пет образовних установа држала настава у редовном трајању, изјавила је  Рада Каранац из чачанске Школске управе.
У Чачку је у петнаест основних и шест средњих школа настава потпуно обустављена, школа у Бресници поштује минимум процеса рада, а три школе нису у штрајку ( Г. Горевница, Трепча и установа  "1. новембар")
У Ивањици су све образовне установе поптпуно обуставиле рад.
У Лучанима нису радиле две школе, у две се држе часови по 30 минута, а две нису у штрајку.
У Горњем Милановцу, наставе није било у седам школа, док се минимум процеса рада поштовао у три школе.