Школски стан за поплављене

Датум: 19. Maj 2014 22:26 Категорија: Новости из школе

Ученици и наставници наше школе, уз подршку родитеља, покренули су акцију прикупљања помоћи за пострадале у поплавама које су ових дана задесиле Србију. Мада смо малобројан колектив, покушаћемо да допринесемо колико можемо, да они који су морали да напусте своје домове, макар знају да и ми, са безбедних планинских висина, сада мислимо на њих. И ученици осмог разреда ће део новца планираног за прославу мале матуре, издвојити за помоћ поплављенима.
Истовремено је директор школе, г. Милета Караклајић, предложио да се школски стан, који су до недавно користили наставници, понуди за привремени смештај једне породице из било ког поплављеног подручја. Породица може бити са децом школског узраста, којима би се омогућио завршетак разреда у нашој школи.