МАЛИ МАТУРАНТИ 2021/2022

Датум: 06. Septembar 2022 12:25 Категорија: Новости из школе

Ове школске године основну школу завршило је једанаест ученика наше школе. Одличног успеха, примерног владања и уз велику помоћ својих наставника направили су велики корак у свом животу. Као показатељ успешних резултата током школовања, говоре многобројне награде и признања. Највеће признање, Вукову диплому, заслужно је добила ученица Милена Димитријевић, а награду за спортисту генерације добио је ученик Марко радојичић.

Председник општине Ивањице, Момчило Митровић, уручио је дипломе и новчане награде Најбољим ученицима Ивањица, носиоцима Букових диплома који су постигли изузетан успех током школовања, као и ученицима који су својим залагањем и успехом заслужили звање ученика генерације. Међу 50 најбољих, нашла се и ученица наше пколе - МИЛЕНА ДИМИТРИЈЕВИЋ, која је са својим одељенским старешином Милкицом Марковић присуствовала додели награда и признања. Милена је носилац дипломе "Вук Караџић" и блиставе титуле ЂАКА ГЕНЕРАЦИЈЕ!