ШКОЛА НОВЦА ЗА ОСНОВЦЕ

Датум: 13. Jun 2022 08:45 Категорија: Новости из школе

У организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја и ЕРСТЕ банке, у Београду, 10. јуна, одржана је прва по реду конференција "Школа новца за основца". Наша школа, једна од шест школа из Републике Србије, позвана је као презентер примера добре праксе, који су резултат успешно реализованог пројекта "Школа новца за основца", низом активности спровођеним током школске године. На наше задовољство, конференцији су присустовале и на тај начин нам још једном пружиле подршку Слађана Парезановић, руководилац Школске управе Чачак, и Рада Каранац Лазовић, просветни саветник.
     Представници наше школе су Марија Калајановић и Ивана Димитријевић, координатори пројекта, које су свесрдним залагањем реализовале бројне активности, ученицима их учиниле пријемчивим и занимљивим, и Војислав Миловић, директор школе, уз чију подршку је овај пројекат добио успешан епилог. Наш тим је добио бројне похвале и речи подршке од представника Министарства просвете, науке и технолошког развоја, представника школских управа и осталих учесника конференције.