КОНКУРС ЦРВЕНОГ КРСТА - КРВ ЖИВОТ ЗНАЧИ

Датум: 11. Maj 2022 13:13 Категорија: Новости из школе

Данас су уручене награде учесницима конкурса "Крв живот значи", који су се овим хуманим поводом изражавали ликовним, литерарним и видео путем.
     Част нам је и задовољство што смо годинама део племенитих напора и активности Црвеног крста Ивањице и што учествујемо у изградњи једног бољег друштва.
     Награђени ученици:
Хелена Марковић, Никола Стаматовић, Руса Рајевић, Бојана Караклајић, Нађа Јаковљевић, Маја Филиповић, Огњен Пантелић, Лазар Стефановић, Сања Ђокић, Анђела Мутавџић, Ивана Оцокољић, Марија Драшковић, Радован Матовић, Ана Мунитлак, Иван Мунитлак, Милош Ћојбашић, Данијела Стефановић и Стефан Мунитлак.
     Награђени наставници:
Наташа Костић, Биљана Рабреновић, Горан Костић, Александар Чоловић, Марија Вуковић Ђедовић, Верица Јовичинац Драмићанин и Нада Мрдак.
     Честитке ученицима и њиховим менторима!

Погледајте нашу објаву на Фејсбук профилу кликом на линк.