У СУСРЕТ ВАСКРСУ

Датум: 26. April 2022 19:53 Категорија: Новости из школе

Поводом празника, у нашој школи су одржани Ускршњи маскенбали и у оквиру њих Ускршње изложбе. У такмичарском делу програма, који је реализован у сарадњи са наставницама једносменске наставе Маријом Калајановић и  Иваном Димитријевић, учитељицама Мирјаном Томић, Верицом Драмићанин, Аном Мијаиловић, Наташом Костић, Надом Мрдак и васпитачицом Александром Бугарчић, учествовали су ученици млађих разреда матичне школе и ученици издвојених одељења из Равне Горе, Беле Цркве и Шареника, као и ученици предшколске групе из Катића. Жири је најуспешнијим ученицима у категоријама најоригиналније маске и најлепшег васкршњег декора уручио награде.

Ученици предшколске групе и млађих разреда у ИО Мочиоци, уз подршку и организацију наставница једносменске наставе Марије Калајановић и Иване Димитријевић, учитеља Биљане Рабреновић и Звонка Свичевића и васпитачице Јелене Маринковић - такмичили су се за најлепшу и најоригиналнију маску, као и најлепше ускршње јаје. Жири је одабрао најуспешније радове и доделио ученицима награде.

Васкршња радост у Равној Гори.

ИО у Белој Цркви креативно и маштовито у сусрет Васкрсу.

Ученици млађих разреда издвојеног одељења у мочиоцима.

Топли и креативни васкршњи кутак у матичној школи.

Све слике и видео снимке можете погледати на нашој Фејсбук страници (кликни Facebook).