МАЛИ ЉУДИ ВЕЛИКОГ СРЦА

Датум: 10. Januar 2022 11:33 Категорија: Новости из школе

Деда Мраз је посетио ученике у нашој школи, јер он воли звук дечјих корака брзих да помогну, спретност вредних ручица вештих да дарују, чистоту срца осетљивих на патњу и невољу, мудрост паметних главица да љубав и пријатељство препознају. Он се диви дечјој храбрости и племенитости, чува њихова писма од раног детињства писана, поносан је што израстају у људе великог срца.
     Новогодишњи базар хуманитарног карактера одржан је 29. и 30. децембра 2021. године у матичној школи  и издвојеном одељењу у Мочиоцима. Ученици су продавали колаче, крофнице, медењаке, палачинке, пице и своје чаробне новогодишње рукотворине. Прикупљена новчана средства Деда Мраз је однео у заједнички хуманитарни фонд Новогодишњег базара у Ивањици, у којем је и наша школа учествовавала заједно са осталим школама и вртићима ивањичке општине.