МИРИСНА ПОЉА И ЦВЕТНИ ГАЈ, ТО МОЈ ДОМ ЈЕ, ЗНАЈ!

Датум: 16. Decembar 2021 19:12 Категорија: Новости из школе

Љубав према свом родном крају, завичају, земљи у којој живе, ученици наше школе исказали су ликовним и литерарним путем на конкурсу поводом Дана школе "Мирисна поља и цветни гај, то мој дом је, знај!"
Сви учесници конкурса добили су захвалнице, а најуспешнији дипломе, као и школски прибор као награду.

Прво место на литерарном конкурсу у категорији ученика млађих разреда освојила је Хелена Марковић, ученица првог разреда матичне школе у Катићима, а прво место у категорији старијих разреда Давид Драшковић, ученик петог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима.
          На ликовном конкурсу у категорији ученика млађих разреда најуспешнији били су Теодора Оцоколјић, ученица другог разреда издвојеног одељења у Равној Гори (прво место), Милош Пантелић, ученик четвртог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (друго место) и Лука Бојановић, ученик четвртог разреда издвојеног одељења у Белој Цркви (треће место).
          Међу ученицима старијих разреда на ликовни конкурс најзанимљивије и најуспелије радове послале су Ивана Оцокољић, ученица шестог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (друго место), Мила Томић, ученица седмог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (друго место) и Рада Томић, ученица петог разреда издвојеног одељења у Мочиоцима (треће место).

Објаву на нашој Фејсбук страни погледајте кликом на линк.