УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИЦА НА ОПШТИНСКОМ ТУРНИРУ У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Датум: 12. Maj 2021 07:58 Категорија: Новости из школе

На Општинском турниру у фудбалу, одржаном 12. 4. 2021. године у Основној школи Кирило Савић
у Црњеву, ученице наше школе, уз припрему и подршку наставника физичког васпитања Марка Божовића, у укупном пласману освојиле су треће место.
Јована Јаковљевић, Јована Краковић, Анђела Стојковић, Данијела Оцокољић и Николина Јанковић - захваљујући великој љубави према фудбалу и залагању на терену, успеле су да остваре успех и добро се позиционирају.
На турниру су учествовале екипе дечака и девојчица - основаца из Ивањице, Црњева, Прилика, Кушића, Девића и Катића.
Иако без пласмана, наши дечаци су се потрудили да учешћем, борбеном игром, такмичарским набојем, лепим акцијама и головима дају допринос спортској афирмацији школе и шире друштвене заједнице и развоју спорта у нашој општини.