ПОДРШКА УЧЕНИЦИМА ТОКОМ НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ

Датум: 29. Novembar 2020 13:40 Категорија: Новости из школе

Сви облици образовно-васпитног рада за други циклус реализоваће се на даљину почев од 30.11. до 18. 12. 2020. године.
У оквиру наставе на даљину постоје три нивоа на којима школе могу да пруже подршку ученицима, наша школа припада другом нивоу. Тачније, то су школе које могу да омогуће редовну наставу на даљину путем неког од конференцијских алата. Наша школа ће подршку ученицима остваривати на следећи начин:
  • Изабрани систем за управљање је Microsoft Teams.
  • Редовна настава на даљину оставриваће се путем одабране платформе као и уз помоћ осталих помоћних алата (Viber, Zoom…) у складу са могућностима наставника и ученика.
  • Подршка ученицима, као и наставницима, за време наставе на даљину пружаће педагошка служба наше школе у оквиру платформе Microsoft Teams, као и на следећим мејловима:       Верица Бешевић [email protected],                                                              Драгана Караклајић [email protected]