ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОШ "МИћО МАТОВИћ" КАТИћИ У ШКОЛСКОЈ 2020/21.

Датум: 01. April 2020 13:44 Категорија: Новости из школе

У први разред школске 2020/21. године уписују се деца рођена у периоду од 1. марта 2013. до 1. марта 2014. године.
Поштовани родитељи и други законски заступници, обавештавамо вас да ће исказивање интересовања за упис у први разред наше школе почети од данас, 1.4.2020. године.
Проглашењем ванредног стања због пандемије вируса корона исказивање интересовања и вашег опредељења да упишете дете у нашу школу вршиће се електронским путем.
Потребно је да родитељи/старатељи доставе следеће податке:

1. Име и презиме и ЈМБГ детета
2. Име и презиме и ЈМБГ једног од родитеља/старатеља
3. Број телефона и имејл адресу једног од родитеља

Податке доставити:

1.Педагозима школе, Верици Бешевић и Драгани Караклајић на имејл адресу: [email protected]

2. Директору школе, Милети Караклајић на број телефона: 0643880622

На сајту и фејбук страници школе биће објављене све значајне информације око тестирања ученика за упис у први разред и другим важним информацијама.

ДОБРОДОШЛИ ПРВАЦИ!

Директор школе,