ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

Датум: 10. Jul 2019 16:16 Категорија: Новости из школе

Традиционално свеке године у нашој школи бирамо Ђака генерације. На предлоге одељењских старешина, а захваљујући раду школске комисије ове године титулу Ђака генерације понела је Александра Милинковић, ученица  VIII1 у Катићима.
Александра Милинковић је веома савесна, одговорна, самостална, добар друг, скромна, особа у чијем речнику не постоје речи не знам, не могу. Увек тиха и сталожена, ненаметљива али упечатљива, вредна и сигурна у то што ради. Показала изузетан успех у савладавању школског градива и заслужила Вукову диплому као и четири посебне дипломе: из географије, математике, хемије и биологије. Освојила је чак 20 диплома на такмичењима од петог до осмог разреда. Уписаће Гимназију у Ивањици, општи смер.
Александри желимо пуно успеха у даљем школовању!
Поносни смо што је била наш ђак!