Ко ће више, ко ће боље ... ТАКМИЧЕЊА

Датум: 21. Mart 2017 10:54 Категорија: Новости из школе

Фебруар и март су уобичајено време за такмичења ученика из свих предмета, најпре школско, а за најуспешније следе и виши нивои. Ученици са нестрпљењем очекују добре резултате, а исту жељу за успехом имају и њихови наставници и родитељи.  И ове године наша школа је имала већи број ученика на општинским такмичењима, а најбољи од њих ће своје знање одмерити са вршњацима из целог Моравчког округа и на регионалним такмичењима. Школу (и ивањичку општину) ће представљати следећи ученици:

Александра Милинковић (6/1): математика, физика и биологија
Марко Драшковић (8/2): историја и географија
Дуња Јаковљевић (4/1): математика

Јелена Краковић (4/2): математика
Синиша Милановић (8/1): техника и информатика
Милица Милановић (6/1): техника и информатика
Ивана Драшковић (6/2): техника и информатика
Стефан Драшковић (6/2): техника и информатика
Милорад Вуловић (5/1): техника и информатика

Такмичарима желимо добре резултате, а овом приликом свакако треба поменути и њихове наставнике; то су: Милкица Марковић, Јелена Стишовић, Весна Ћурчић, Стојанка Трифуновић, Богољуб Делић, Наташа Костић, Ана Михаиловић и Драган Шипетић.