Екстерна евалуација

Датум: 03. Decembar 2013 02:10 Категорија: Новости из школе

Јак јутарњи мраз и снег нису их спречили... Првог децембарског радног дана, тачно у 7:30 у нашу школу су стигли просветни саветници Данијела Ковачевић-Микић, Наташа Симовић и Милорад Крунић, у пратњи начелника Школске управе. Директор школе је, како добри обичаји налажу, госте већ чекао на паркингу, школске просторије су уређене и добро загрејане, а наставници и сви радници школе спремни на својим местима, по 'ратном распореду' за овај дан. Не можемо рећи да није било и мало треме... Очекивао се још долазак ученика и посао је могао да почне - вредновање квалитета рада школе, или што би се по нашки рекло, екстерна  евалуација...

Детаљнији извештај ћемо објавити накнадно, а већ после првог дана са сигурношћу можемо тврдити да нема места за било какав страх, сарадња са саветницима је сасвим релаксирана, атмосфера за заједнички рад пријатна (од првог тренутка смо схватили да је у питању заједнички посао а не пука контрола), на сваком кораку смо видели љубазне осмехе и чули лепе речи, и међу колегама, и код ученика...просто да пожелиш да ова екипа остане трајно у школи!