Донација пољске амбасаде

Датум: 24. Oktobar 2012 19:11 Категорија: Новости из школе

У понедељак су ученици издвојеног  одељења у Мочиоцима били пријатно изненађени - уместо да на великом одмору трче у локалну продавницу по пецива, чекао их је већ припремљен доручак и топао чај у новоопремљеној школској кухињи...

...Ова новина је, осим ђака, обрадовала и њихове родитеље. По веома приступачној цени ученици (а и наставници) ће имати три пута седмично кувана јела, а за два дана су јеловником предвиђени сендвичи и чај. Из управе школе су нам рекли да ће се трудити на све начине да цену оброка што дуже задрже на нивоу од 50 динара. За припремање хране задужен је чика Радоје, а о уредности трпезарије брину дежурни ученици.
     Опремање кухиње у потпуности је финансирала амбасада Републике Пољске у оквиру програма "Polish aid". У знак захвалности позвали смо представнике амбасаде да буду наши гости на прослави Дана школе.